Skip to main content

It's getting crazy - žingsnių manija

Jau 5-ta žingsnių mėnesio diena ir kolegos visiškai nutrūko, pernai užteko 14K/dieną laimėti 1-ą vietą, o šį spalį visiškai nieko nenustebinsi su tiek žingsnių per dieną.

Nagi, šiandien išaiškėjo, kad viena kolegė išsibraukė iš sporto treniruočių ir iškeitė sporto judesį į žingsnius, kitas kolega pradėjo namo vaikščioti, o jis gyvena toli gražu ne arti darbo. Tiksliau kalbant, žmogus nužingsniavo lengvai 20K žingsnių tiesiog pareidamas namo, dar prisideda ir šuns vedžiojimas, tad augintiniai žingsniams yra tik privalumas.

O aš įtraukiau savo vyresnėlę į žingsnių maniją. Įžvelgiu teigiamus poelgius:

- Ieva padaro namų darbus greičiau, kad tik išeitų su manimi gaudyti žingsnių

- Ieva greičiau susiruošia tiek su maistu, tiek su apsirengimu, kai pakvimpa išėjimu

- Ieva pasirodo azartiška ir nori laimėti, taip vaikiškai ir natūraliai domisi, kurioje vietoje esu turnyrinėje lentelėje

- Ieva prisijungdama prie žingsniavimo nerodydama pavyzdžio rodo pavyzdį mažajai, kaip greit susiruošti ir eiti, lėkti. Tokia chebrytė pasidarė judvi, tokios pusiau draugės, pusiau kovotojos už dėmesį.

O apibendrinant šiandienos žingsnių linksmumą ir suderinimą, išdidžiai konstatuoju, kad suderinau 2 veiklas: kol vaikai žaidė prie Soboro aikštelėje, aš sukau ratus aplink Soborą. Sukdama tuos ratus sutikau porą pažįstamų, su viena net apsukau porą ratų aplink maldos namus kartu ir smagiai papletelėjom.Comments